Web sitemizde 19 kategoride ki 67 yazımıza 253 yorum yapılmıştır.

Samsung Galaxy S4′ün Çakması !

Bilgi Okulum tarafından 10 ay önce kategorisinde yayınlandı ve hakkında 6 yorum yapıldı!

Samsung Galaxy S4'ün Çakması !

Samsung Galaxy S4′ün satışa sunulmasının ardından satış sayısının 10 milyonu aştığı biliniyor.Son model cihazları kopyalayarak piyasaya sürmesi ile tanılan Çin,bunu Samsung Galaxy S4′e de yaptı.Çakma S4 gerçeğini aratmadığı için anlaşılması çok zora benziyor.Çakma S4′de 5 inç dokunmatik ekran ve 13 megapiksel arka kamera bulunmakta.Özellikleri orjinali ile neredeyse aynı durumda.Çakma S4′ün görüntülerine bakacak olursak orjinalini hiç aratmadığını göreceğiz.

Samsung Galaxy S4′ün çakmasının fotoğraflarını inceleyelim;

Çakma S4 !

 

Çakma S4

 

BilgiOkulum.Org™ |Bilgi Güçtür,Paylaştıkça Çoğalır 

 

 

 

 

Benzer Yazılar
Yorumlar
 1. Eray B. diyor ki:

  Sizinde söylediğiniz gibi gerçeğini aratmadığını görmekteyiz. Galaxy serisinin fiyatı ne kadar yüksek olursa, çakmaların da o kadar çok satacağı anlamına geliyor. O yüzden arada sürpriz yapmalı Samsung ki satışlarda da artış görsün. :)

 2. Samet diyor ki:

  Çakmasını almayı düşünüyorum …

 3. Hamit diyor ki:

  Çakmaların genelinde imei sorunları oluyo ve hat üzerinden internete girilmiyor o yüzden tercih etmem

 4. Mertcan Eyriyer diyor ki:

  Bu çakmacılığı çin başlattı hacııı

 5. Rukiye diyor ki:

  Televizyonda Reklamı Yapılarak satılan Samsung Galaxy s4 ile alakası yok Gold Mobile diye bi telefon geldi çok dandik , şarj cihazı 1 günde kırıldı tamamen dolandırıcılar s4ün kılıfını vermezler o paraya ben aldım sakın kimse almasın kimse kanmasın böyle şeylere kamerası bulanık herşeyi donuyor , sakın kimse almasın gerekirse bu kanallara dava açılsın böyle reklamların piyasadan kalkmasını istiyorum milleti dolandarmalarına izin vermeyeli sizden ricam bunu herkes paylaşsın